Area Boys' Cross-Country Honorable Mention

Area Boys' Cross-Country Honorable Mention

All-Area Honorable Mention
NAME    SCHOOL    YR.
Brandon Allsup    Prairie Central    Jr.
Nimesh Avashia    Champaign Central    Jr.
Wyatt Avenatti    Georgetown-Ridge Farm/Chrisman    Jr.
Matthew Chupp    Mahomet-Seymour    Sr.
Jon Crawford    St. Joseph-Ogden    Sr.
Braydon Crozier    St. Joseph-Ogden    Jr.
Jon Davis    Oakwood/Armstrong-Potomac    Fr.
Reis DeSantis    Centennial    Jr.
Jeffery Earnst    Arthur-Lovington    Sr.
Justin Furcich    Monticello    So.
Jessie Galaway    Monticello    Jr.
Kyle Gateley    Unity    Jr.
Nick Godsell    Unity    Jr.
Emerson Grey    Oakwood/Armstrong-Potomac    Sr.
George Gunter    Urbana Uni High    Jr.
Jesse Hahne    Schlarman Academy    Sr.
Andrew Hanselman    Monticello    Sr.
Jacob Helfrich    St. Thomas More    Sr.
Anthony Hettinger    Arthur-Lovington    Sr.
Carter Huff    Urbana    Fr.
Caleb Hummer    Danville    So.
Isaac Kasten    Champaign Central    So.
Alex Keeble    Mahomet-Seymour    Fr.
Sean Kelley    St. Thomas More    Sr.
Drew Knipfer    St. Joseph-Ogden    Sr.
Ethan Lehman    Sullivan/Okaw Valley    So.
Johnny Leverenz    Danville    Jr.
Noah McClurg    Clinton    So.
Aaron Miller    Centennial    Sr.
Will Montgomery    Monticello    So.
Matt Norvell    Monticello    So.
Eric Ponder    Tuscola    So.
Nick Porter    Paxton-Buckley-Loda    Fr.
Sam Powers    St. Tomas More    Jr.
Brendan Remington    St. Thomas More    Jr.
Arch Robison    Urbana Uni High    Jr.
Ethan Russell    Mahomet-Seymour    Jr.
Jonathan Schaap    Mahomet-Seymour    Sr.
Vinay Shanbhag    Urbana Uni High    Jr.
Alec Shedelbower    Centennial    So.
Kain Shirley    Champaign Central    Sr.
Tristan Smith    Argenta-Oreana    Jr.
Forrest Smoes    Mahomet-Seymour    Jr.
Corey Thompson    St. Joseph-Ogden    Jr.
Corey White    Champaign Central    Jr.
James Williams    Mahomet-Seymour    Jr.
Austin Woodard    Unity    Fr.
Hayden Young    Paxton-Buckley-Loda    Sr.