Final 2018 boys' track and field Honor Roll

More

Final 2018 boys' track and field Honor Roll

100 Meters

Athlete, School Time/Distance

Dawson Kaiser, Unity 10.84

Christian Phillips, Urbana 10.96

Mitchell Morrow, Blue Ridge 10.97

Tate Walcott, R/L 10.98

Jon Muller, PBL 10.99

Dalton Burk, Fisher 11.02

Lucas Lieb Monticello 11.02

Max Branigan, Salt Fork 11.06

Caleb Bleich, GCMS 11.11

Tylan Stricklett, Westville 11.12

Keegan Zack, Watseka 11.12

Travis Lappin, BHRA 11.15

Makail Stanley, A-O 11.17

Devin Burton, Blue Ridge 11.18

Joel Branson, SJ-O 11.19

Angelo Brown, Rantoul 11.26

David Enjambre, Danville 11.26

Jeremiah Hamilton, Urbana 11.28

Devin Edwards, Ch. Central 11.29

David Moss, Danville 11.30

Tyrese Petty, Clinton 11.35

Lee Zimmerman, Pr. Central 11.35

Damion Martin, Hoop. Area 11.37

Jaden Roberts-Thomas, Centennial 11.37

Aiden Meyer, SJ-O 11.39

Jasonta Thomas, Rantoul 11.43

Treven Lewis, Rantoul 11.46

Trevor Reberger, VG/H 11.48

Tanner Harding, Hoop. Area 11.50

Jackson Schweighart, Unity 11.50

Lucas Lee, Watseka 11.52

Caleb Lahey, BHRA 11.55

Tyler Wilson, Fisher 11.56

Luke Bowman, Sullivan 11.58

Brandon Bretz, M-S 11.58

Drew Hagen, Watseka 11.58

Davon Minor, Centennial 11.58

200 Meters

Steven Migut, Unity 22.19

Tate Walcott, R/L 22.25

Mason Barr, R/L 22.41

Eldrick Surheyao, Centennial 22.73

Caleb Bleich, GCMS 22.79

Dawson Kaiser, Unity 22.96

Lucas Lieb, Monticello 23.02

Jerremiah Hamilton, Urbana 23.05

Jon Muller, PBL 23.06

Keegan Zack, Watseka 23.06

Riley Baker, SJ-O 23.17

Trevor Reberger, VG/H 23.18

Lee Zimmerman, Pr. Central 23.19

Rye Johnson, Monticello 23.21

Brandon Bretz, M-S 23.24

Max Branigan, Salt Fork 23.29

Dillion Harper, Rantoul 23.40

TJ Jones, PBL 23.42

Kobe Wells, ALAH 23.46

Dalton Burk, Fisher 23.47

Kyle Burgoni, Unity 23.52

Noah Woods, Tuscola 23.53

Darrell Collins, Watseka 23.62

Jerry Harper, Rantoul 23.64

Jaden Roberts-Thomas, Centennial 23.65

Ramsey Hunt, Tri-County 23.68

Jacob Boss, Monticello 23.72

John Hill, Tuscola 23.74

Martel Jones, Urbana 23.74

Devin Edwards, Ch. Central 23.77

Wes McDermith, CG/B 23.77

Bennie Harris, Danville 23.80

400 Meters

Quemarii Williams, Danville 48.74

Makail Stanley, A-O 49.34

Jerry Harper, Rantoul 49.40

Brandon Bretz, M-S 49.80

Mason Barr, R/L 49.81

Phillip Hall, Danville 49.95

Caleb Bleich, GCMS 51.05

Riley Baker, SJ-O 51.07

John Hill, Tuscola 51.12

Sincere Davis, Danville 51.30

Bobby Kapolnek, STM 51.31

Alex Brock, R/L 51.86

Dawson Rogers, Salt Fork 52.11

Noah Woods, Tuscola 52.12

Keegan Zack, Watseka 52.18

Jacob Boss, Monticello 52.28

Christian Phillips, Urbana 52.30

Tate Walcott, R/L 52.45

Zach Cavinder, R/L 52.65

Sam Crane, Arcola 52.65

Kobe Wells, ALAH 52.68

Jameson Cluver, Watseka 52.70

Dalton Burk, Fisher 52.81

Tylan Stricklett, Westville 52.84

Wyatt Steidinger, Pr. Central 53.10

Drew Hagen, Watseka 53.25

Kayon Cunningham, Rantoul 53.35

Ben Hoyer, Ch. Central 53.50

Payton Borich, Urbana 53.51

Adam Dixon, Hoop. Area 53.58

Travis Lappin, BHRA 53.59

Joshua Dallas-Gardner, Urbana 53.60

Camryn Taylor, Oakwood 53.61

Keegan Talbott, Salt Fork 53.69

Josh Kofoed, LeRoy 53.78

Tyson Burton, Centennial 53.88

Jaden Jones-Watkins, Fisher 53.89

Tim Winters, CG/B 53.92

Jakob Sexton, LeRoy 53.94

Ryland Holt, GCMS 54.06

Levi Coonce, Tri-County 54.07

Kaleb Harshbarger, SJ-O 54.14

Vealan Gandy, Ch. Central 54.15

Ashton Tims, Ch. Central 54.16

800 Meters

Phillip Hall, Danville 1:54.65

Quemarii Williams, Danville 1:55.39

Sincere Davis, Danville 1:55.96

Dawson Rogers, Salt Fork 1:55.56

Logan Hall, ALAH 1:56.80

Riley Fortune, M-S 1:57.07

Terry Hendriex, Clinton 2:00.58

Payton Borich, Urbana 2:00.62

Isandro Malik, Urbana Uni 2:01.14

Austin Romine, ALAH 2:01.36

Michael Moreman, Danville 2:01.50

Gabe Martinez, BHRA 2:01.55

Delrey Crowder, Danville 2:01.58

Sammy Daniel, Centennial 2:01.88

Jerry Harper, Rantoul 2:02.19

John Miller, Ch. Central 2:02.39

Colin Budd, ALAH 2:02.42

Josiah Ratts, Monticello 2:02.43

Tyler Ricks, GCMS 2:03.12

Mathias Powell, M-S 2:03.15

Alex Dolcos, Urbana Uni 2:04.18

Braden Pridemore, SJ-O 2:04.49

Matthew Tang, Urbana Uni 2:04.90

Jordan Giese, PBL 2:05.34

Noah Brunson, Ch. Central 2:05.68

Grant Ginalick, Monticello 2:05.68

Nick Ramkumar, Urbana Uni 2:06.01

Elijah Hall, Rantoul 2:06.34

Isaiah Plank, Sullivan 2:07.09

Cameron Woodard, Unity 2:07.26

Aidan Krieger, Pr. Central 2:07.67

Kaden Canales, Urbana Uni 2:07.98

1,600 Meters

Logan Hall, ALAH 4:16.81

Riley Fortune, M-S 4:27.34

Mathias Powell, M-S 4:27.45

Luke Manolakes, Centennial 4:27.84

Trey Houmes, Hoop. Area 4:29.38

Braden Pridemore, SJ-O 4:32.55

Michael Moreman, Danville 4:33.26

Sincere Davis, Danville 4:34.04

Henry Kraatz, Urbana Uni 4:34.89

Zach Dixon, Centennial 4:36.70

Luke Sokolowski, Monticello 4:36.71

Austin Bridgman, A-P 4:38.87

Wyatt Wolfsberger, SJ-O 4:39.26

Cameron Woodard, Unity 4:39.63

Payton Borich, Urbana 4:40.32

Isandro Malik, Urbana Uni 4:40.79

Aryan Lalwani, Urbana Uni 4:41.00

Bryson Keeble, M-S 4:42.24

Isaiah Plank, Sullivan 4:42.29

Lucas Chittick, Fisher 4:42.99

Elijah Hall, Rantoul 4:43.13

Kody Harrison, PBL 4:43.60

Justice Carter, Urbana 4:44.19

Landon Labaw, Salt Fork 4:44.35

Zach Dixon, Centennial 4:44.47

Alex Helmuth, Monticello 4:44.52

Isiah McCune, SJ-O 4:44.98

Austin Romine, ALAH 4:45.66

Terry Hendriex, Clinton 4:46.13

Luke Brewer, CG/B 4:46.31

Lukas Burleson, Danville 4:47.22

Andrew Kowalski, Urbana 4:47.59

Nick Ramkumar, Urbana Uni 4:49.36

Alex Dolcos, Urbana Uni 4:49.38

Layton Hall, ALAH 4:49.85

Jeremie Bokata, Urbana 4:49.97

Keegan Davis, Monticello 4:50.09

Delrey Crowder, Danville 4:50.49

Kyle Treakle, Ch. Central 4:50.49

Noah Hile, Danville 4:50.60

John Smith, Ch. Central 4:51.27

Ricky Oakley, Danville 4:51.57

Alec St. Julien, PBL 4:52.64

Jonathan Gossett, Rantoul 4:52.53

3,200 Meters

Mathais Powell, M-S 9:14.76

Logan Hall, ALAH 9:21.88

Luke Manolakes, Centennial 9:48.92

Alex Helmuth, Monticello 9:51.87

Aryan Lalwani, Urbana Uni 9:54.54

Wyatt Wolfsberger, SJ-O 9:55.62

Trey Houmes, Hoop. Area 9:56.20

Justice Carter, Urbana 10:01.43

Cameron Woodard, Unity 10:02.66

Luke Brewer, CG/B 10:06.91

Layton Hall, ALAH 10:07.26

Henry Kraatz, Urbana Uni 10:11.96

Riley Oakley, Danville 10:21.57

Braden Pridemore, SJ-O 10:23.67

Noah Hile, Danville 10:23.81

Isiah McCune, SJ-O 10:25.22

Jarrett Cox, Unity 10:26.59

Zach Dixon, Centennial 10:26.84

Austin Bridgman, A-P 10:30.79

Andrew Kowalski, Urbana 10:33.66

Gabe Martinez, BHRA 10:38.17

JD Barrett, Tuscola 10:42.57

Reid Thomas Clinton 10:42.57

Ethan Black, Clinton 10:43.27

Keegan Davis, Monticello 10:44.10

Cameron Helka, Oakwood 10:44.68

Matthew Tang, Urbana Uni 10:45.19

Ethan Bright, Monticello 10:45.22

Kody Harrison, PBL 10:46.75

Robert Mercer, Ch. Central 10:47.33

John Miller, Ch. Central 10:48.03

Alec St. Julien, PBL 10:49.09

Landon Labaw, Salt Fork 10:49.72

110 High Hurdles

Steven Migut, Unity 14.19

Mason Barr, R/L 14.54

Aidan Krieger, Pr. Central 14.90

Jay Burgess, Centennial 15.32

Donnell Robertson, Rantoul 15.33

Eldrick Surheyao, Centennial 15.39

Caine Wilson, Salt Fork 15.48

Austin Winemiller, Blue Ridge 15.63

Chase Benjamin, BHRA 15.83

CJ Shoaf, M-S 16.10

Carson Alwardt, Hoop. Area 16.15

Reece Ramirez, R/L 16.17

Jack Spence, Monticello 16.21

Sincere Felton, Danville 16.30

Donte Ross, Danville 16.49

Kai Baumgartner, Ch. Central 16.55

Brad Stock, Milford/CP 16.71

Blessing Omoniyi, Urbana Uni 16.77

Brodee Herman, Hoop. Area 16.96

Kaden King, Pr. Central 17.00

Hanson Rieches, SJ-O 17.00

Peter Slezak, M-S 17.00

Jon Gibas, STM 17.08

Eric Turner, Danville 17.08

Collier Palmore, Pr. Central 17.13

Isaiah Chatman, GCMS 17.17

Kolton Knuffman, Monticello 17.17

Ben Dixon, Tuscola 17.22

Dailen Loveless, Pr. Central 17.35

Bodie Goss, Sullivan 17.54

Jake Kibler, Tuscola 17.60

Cameron Green, Clinton 17.88

Imanol Salazar, IWest 17.96

Kris Hewerdine, PBL 17.97

300 Intermediate Hurdles

Steven Migut, Unity 38.18

Mason Barr, R/L 38.33

Riley Baker, SJ-O 38.55

Caine Wilson, Salt Fork 38.83

Aidan Krieger, Pr. Central 40.44

Sincere Felton, Danville 41.03

Jay Burgess, Centennial 41.23

Adam Von Holten, M-S 41.77

Reece Ramirez, R/L 42.33

Kai Baumgartner, Ch. Central 42.80

Eusabio Briseno, ALAH 42.83

Peter Slezak, M-S 42.94

Vincent Williams, Danville 42.96

Kolton Knuffman, Monticello 43.08

Donnell Robertson, Rantoul 43.11

Eldrick Surheyao, Centennial 43.38

Brodie Goss, Sullivan 44.07

Eric Turner, Danville 44.09

Isaiah Chatman, GCMS 44.10

Max Grant, IWest 44.18

Andrew Tingley, BHRA 44.30

Kris Hewerdine, PBL 44.47

Ben Dixon, Tuscola 44.48

Donte Ross, Danville 44.50

Bodie Driggs, GRF/C 44.64

Kaden King, Pr. Central 44.96

Harrison Rieches, SJ-O 45.11

Collier Palmore, Pr. Central 45.22

400 Relay

Unity 42.92

Urbana 43.21

Rantoul 43.28

Prariie Central 43.61

St. Joseph-Ogden 43.97

Centennial 44.29

Paxton-Buckley-Loda 44.43

Ridgeview/Lexington 44.48

Mahomet-Seymour 44.70

Tuscola 44.76

Monticello 44.87

Watseka 45.08

Fisher 45.11

Cerro Gordo/Bement 45.18

Arcola 45.21

Danville 45.26

BHRA 45.40

Clinton 45.53

Hoopeston Area 45.78

Salt Fork 45.83

Blue Ridge 45.86

Georgetown-Ridge Farm/Chrisman 45.96

Champaign Central 46.05

Argenta-Oreana 46.28

LeRoy 46.97

Villa Grove/Heritage 47.03

St. Thomas More 47.16

Tri-County 47.18

Oakwood 47.19

GCMS 47.37

Sullivan 47.59

Schlarman Academy 47.68

Milford/Cissna Park 47.69

Iroquois West 48.52

Urbana University 49.30

ALAH 49.50

800 Relay

Ridgeview/Lexington 1:29.06

Urbana 1:30.15

Prairie Central 1:30.65

Rantoul 1:31.78

Paxton-Buckley-Loda 1:31.90

Cerro Gordo/Bement 1:32.15

Unity 1:32.40

Danville 1:32.60

Salt Fork 1:33.14

Centennial 1:33.31

St. Joseph-Ogden 1:33.95

Tuscola 1:34.86

Watseka 1:35.04

Monticello 1:35.42

Mahomet-Seymour 1:36.04

GCMS 1:36.24

Champaign Central 1:36.69

Arcola 1:36.96

Hoopeston Area 1:37.01

Clinton 1:37.53

Georgetown-Ridge Farm/Chrisman 1:38.10

LeRoy 1:38.13

Oakwood 1:38.67

Argenta-Oreana 1:39.06

Blue Ridge 1:39.13

Villa Grove/Heritage 1:39.17

Tri-County 1:39.51

BHRA 1:39.82

Sullivan 1:39.93

ALAH 1:40.01

Schlarman Academy 1:40.88

Urbana University 1:41.25

Milford/Cissna Park 1:44.60

St. Thomas More 1:46.35

Iroquois West 1:47.93

1,600 Relay

Danville 3:21.10

Ridgeview/Lexington 3:24.65

St. Joseph-Ogden 3:27.24

Rantoul 3:27.78

ALAH 3:28.92

Prairie Central 3:29.71

Monticello 3:29.98

Tuscola 3:30.75

Urbana 3:31.02

Paxton-Buckley-Loda 3:31.07

Arcola 3:31.12

Salt Fork 3:31.42

Urbana University 3:31.72

BHRA 3:32.06

Mahomet-Seymour 3:32.83

Centennial 3:34.56

Champaign Central 3:37.34

Cerro Gordo/Bement 3:37.36

Georgetown-Ridge Farm/Chrisman 3:37.61

LeRoy 3:38.17

Watseka 3:40.10

Sullivan 3:41.71

GCMS 3:42.90

Clinton 3:46.47

Tri-County 3:46.78

Blue Ridge 3:48.28

Hoopeston Area 3:48.73

Schlarman Academy 3:50.94

Iroquois West 3:54.51

Villa Grove/Heritage 3:57.30

St. Thomas More 4:00.96

Milford/Cissna Park 4:01.05

Oakwood 4:04.58

Unity 4:05.25

Argenta-Oreana 4:08.11

3,200 Relay

Danville 7:49.35

Tuscola 8:16.22

Salt Fork 8:17.39

Urbana University 8:17.55

Monticello 8:19.88

Arcola 8:26.36

Centennial 8:33.85

Rantoul 8:36.07

Urbana 8:38.14

Paxton-Buckley-Loda 8:41.13

Champaign Central 8:41.69

Clinton 8:48.78

Iroquois West 8:54.82

St. Joseph-Ogden 8:55.87

ALAH 8:58.48

Mahomet-Seymour 9:00.44

Watseka 9:01.48

Sullivan 9:05.34

Cerro Gordo/Bement 9:06.20

LeRoy 9:08.06

BHRA 9:13.49

Hoopeston Area 9:15.24

Georgetown-Ridge Farm/Chrisman 9:17.00

Blue Ridge 9:20.12

St. Thomas More 9:23.36

Oakwood 9:37.22

Milford/Cissna Park 9:49.35

Prairie Central 9:49.97

Judah Christian 9:55.34

Tri-County 9:59.80

Unity 10:02.97

Schlarman Academy 10:06.16

Argenta-Oreana 10:06.62

GCMS 10:17.13

Ridgeview/Lexington 10:34.65

High Jump

Austin Rauch, Clinton 6-10

Antonio Buchanan, Centennial 6-7

Kobe Wells, ALAH 6-6

Ramsey Hunt, Tri-County 6-5

Jonathan Decker, Unity 6-4

Luke Spencer, Arcola 6-4

Levi Williams, Unity 6-4

Wyatt Steidinger, Pr. Central 6-3

Donnie Friend, Centennial 6-2

Gavin Raines, Blue Ridge 6-2

CJ Shoaf, M-S 6-11 / 2

Jake Bachtold, Pr. Central 6-1

Caleb Bleich, GCMS 6-1

Raef Burk, Westville 5-11

Max Grant, IWest 5-11

Ryan Whitehouse, M-S 5-11

Latavius Winston, Rantoul 5-11

Justin Bunting, Watseka 5-10

Ryland Holt, GCMS 5-9

Emery Lux-Rulon, STM 5-9

Jakob Sexton, LeRoy 5-9

Jack Spence, Monticello 5-9

Skyler Williamson, Clinton 5-9

Matthew Guffey, CG/B 5-8

Brodee Herman, Hoop. Area 5-8

Griffin Winkler, BHRA 5-8

Levi Zimmerman, R/L 5-8

Reece Ramirez, R/L 5-7

Hanson Rieches, SJ-O 5-7

George Waithira, Urbana 5-7

Jay Burgess, Centennial 5-6

Tanner Estes, Fisher 5-6

Terrance Heath, LeRoy 5-6

Hudson Lenhart, GRF/C 5-6

LJ Lewis, Rantoul 5-6

David Moss, Danville 5-6

Pole Vault

Callan Whitehouse, M-S 16-0

Chandlar Ifft, Pr. Central 15-6

Garrett Bachtold, PBL 14-9

Jadon Nuzzo, Sullivan 14-9

Micah Stearns, Urbana 13-9

Logan Pedigo, Sullivan 13-7

Corey Sebulski, M-S 13-0

Quinn Shannon, Unity 13-0

Gage Russell, Tuscola 12-8

Brandon Douglas, Tuscola 12-2

Ian Cherry, Monticello 12-0

Nolan Peacock, SJ-O 12-0

Dalton Rolinitis, Westville 12-0

Brian Voyles, Blue Ridge 12-0

Jonathan Warhover, Urbana 11-6

Dakarri Fisher, Danville 10-6

Clayton Kessler, M-S 10-6

Connor Casner, Pr. Central 10-0

Cody Phillips, Blue Ridge 9-8

Aiden Walsh, M-S 9-6

Payton Hopkins, Ch. Central 9-0

William Larson, M-S 9-0

Cullen Neal, GCMS 9-0

Drew Diesburg, PBL 8-9

Daniel Bernstein, Ch. Central 8-6

Serkan Cetin, Ch. Central 8-6

Andrew Miller, Unity 8-3

Justin McTaggert, Watseka 8-0

Justan Reynolds, Urbana 8-0

Joung Won, Ch. Central 8-0

Long Jump

Tate Walcott, R/L 24-1 / 4

Mitchell Morrow, Blue Ridge 22-31 / 2

Ramsey Hunt, Tri-County 22-3 / 4

Jon Muller, PBL 22-1 / 2

Keegan Zack, Watseka 21-61 / 4

Caleb Bleich, GCMS 21-51 / 2

Mario Cortez, Arcola 21-21 / 2

Austin Rauch, Clinton 21-21 / 2

Wes McDermith, CG/B 21-2

Devin Edwards, Ch. Central 21-0

Brady McMasters, Salt Fork 20-71 / 4

Haden Cothron, Tuscola 20-7

Jacob Donaldson, R/L 20-51 / 2

Donnie Friend, Centennial 20-5

Kai Baumgartner, Ch. Central 20-3

Leighton Burcham, Sullivan 20-3

Luke Spencer, Arcola 20-2

Dawson Kaiser, Unity 20-1 / 2

Rashid Moffett, Rantoul 19-111 / 2

Kyle Johnson, Clinton 19-9

Jack Spence, Monticello 19-71 / 2

Angelo Brown, Rantoul 19-61 / 4

Dalton Hoel, Tuscola 19-6

JT Wheeler, Unity 19-53 / 4

Skyler Yancy, M-S 19-41 / 2

Bennie Harris, Danville 19-33 / 4

Keegan Talbott, Salt Fork 19-31 / 4

Zachary Gerling, IWest 19-3

George Waithira, Urbana 19-2

Donte Ross, Danville 19-11 / 2

Kaden King, Pr. Central 19-1

Ierik Sorenson, VG/H 19-1

Makail Stanley, A-O 19-1 / 2

Triple Jump

Ramsey Hunt, Tri-County 45-6

Keegan Zack, Watseka 44-3

Kai Baumgartner, Ch. Central 43-10

Jacob Donaldson, R/L 43-3

Levi Williams, Unity 42-83 / 4

Kobe Wells, ALAH 42-41 / 2

Caleb Bleich, GCMS 42-21 / 2

Mario Cortez, Arcola 41-101 / 2

Jonathan Decker, Unity 41-93 / 4

Diego Perez, Arcola 41-61 / 2

Kaden King, Pr. Central 41-6

David Moss, Danville 41-23 / 4

Wyatt Steidinger, Pr. Central 41-0

Rashid Moffett, Rantoul 40-31 / 2

Drew Hagen, Watseka 40-21 / 2

Brady McMasters, Salt Fork 40-21 / 2

TJ Jones, PBL 40-11 / 2

Ben Schultz, Ch. Central 39-103 / 4

Dontaice Roberson, Centennial 39-10

Ierik Sorenson, VG/H 39-10

Victor Gonzalez, Arcola 39-61 / 2

Leighton Burcham, Sullivan 39-1 / 2

Donnie Friend, Centennial 39-31 / 2

Wes McDermith, CG/B 39-0

Skyler Yancy, M-S 38-11

Jack Spence, Monticello 38-101 / 4

JT Wheeler, Unity 38-91 / 2

Jasonta Thomas, Rantoul 38-81 / 2

Noah Powell, M-S 38-71 / 2

Levi Zimmerman, R/L 38-41 / 2

Kolton Knuffman, Monticello 38-21 / 2

Zachary Gerling, IWest 38-2

Angelo Brown, Rantoul 38-0

Jaren Brandon, BHRA 37-10

Logan Steidinger, Pr. Central 37-10

Austin Spiller, GCMS 37-73 / 4

Jean Aime Bakubile, Centennial 37-7

Cameron Wise, Oakwood 37-1 / 2

Sam Rich, Clinton 37-0

Shot Put

Hunter Woodard, Tuscola 63-0

Hunter Hendershot, M-S 60-31 / 4

Zach Matson, Pr. Central 53-23 / 4

Max Cox, Tri-County 50-101 / 2

Payton Taylor, Salt Fork 49-21 / 4

Kevin Logue, Ch. Central 47-11

Rusty Kuhlman, Watseka 47-6

Donnell Robertson, Rantoul 47-3

CJ Picazo, Tuscola 46-81 / 4

Donovan Smith, Tri-County 46-61 / 2

Spencer Evans, Centennial 46-61 / 4

Jake Rich, PBL 45-111 / 4

Caleb Lahey, BHRA 45-1

Seth Westfall, Clinton 45-1

Thomas Green, Centennial 44-11

Hugo Garza, Arcola 44-101 / 2

Julian Pearl, Danville 44-71 / 2

Gabe Kennar. Hoop. Area 44-61 / 4

Chase Burwell, VG/H 44-3

Dakota Denny, Tuscola 43-91 / 4

Henry Dawson, Monticello 43-9

Santice Cobb, Urbana 43-4

Wyatt Mosier, GRF/C 42-91 / 2

Wes McDermith, CG/B 42-81 / 2

Owen Mariage-Tucker, Westville 42-6

Zac Babcock, PBL 42-5

Skyler O'Connor, M-S 42-31 / 4

Alex Tongate, R/L 42-1

Josh Dyer, Tuscola 41-9

Trysten Massey, IWest 41-7

Brandon Scott, Tuscola 41-7

Hayden Knott, SJ-O 41-6

Discus

Hunter Hendershot, M-S 170-0

Hunter Woodard, Tuscola 160-9

Spencer Evans, Centennial 151-8

Payton Taylor, Salt Fork 147-6

Zach Matson, Pr. Central 147-0

CJ Picazo, Tuscola 143-7

Alex Tongate, R/L 142-8

Julian Pearl, Danville 141-8

Hayden Knott, SJ-O 139-1

Rusty Kuhlmann, Watseka 136-6

Jake Rich, PBL 135-4

Hugo Garza, Arcola 134-0

Caleb Lahey, BHRA 132-10

Seth Westfall, Clinton 132-10

Thomas Green, Centennial 132-5

Aden Collins, BHRA 131-11

Kevin Logue, Ch. Central 131-11

Skyler O'Connor, M-S 130-3

Donovan Smith, Tri-County 129-10

Max Cox, Tri-County 128-5

Dylan Upton, CG/B 127-7

Wyatt Mosier, GRF/C 126-11

Cody Hansbraugh, Oakwood 126-7

Jacob Reitz, IWest 125-5

Wayne Bowns, Blue Ridge 123-3

Bryson Smith, Monticello 121-7

More